לוגו חוות גבעות עולם

צרו קשר

נשמח לשמוע מכם!

כתבו לנו

שדה חרוש בחוות גבעות עולם

איך מגיעים?

למתקדמים: כתבו "חוות גבעות עולם" ב Waze.

למייטיבי לכת: בצומת תפוח המשיכו לכיוון ישובי גב ההר (שמאלה לבאים מהמרכז, ישר לבאים מירושלים וימינה לבאים מהבקעה), לאחר כחמישה קילומטר תגיעו לכיכר, ישר – לשכם, שמאלה – להר ברכה ולהר גריזים וימינה – לאיתמר.
לאחר הפנייה ימינה תראו מימינכם את חטמ"ר שומרון, המשיכו ישר. הכביש מתעקל ועולה מעלה אל ההר, כ-200 מטר לאחר סוף העלייה פנו ימינה לישוב איתמר. המשיכו ישר עד לכיכר הגדולה, זו שבמרכזה עץ זית, ובכיכר פנו שמאלה (שלטי הכוונה יראו על "תיירות רכס איתמר") סעו עם הכביש כל הזמן ישר (תעברו בין היתר מתחת למשכן אהוד והישיבה הגבוהה, בשער האחורי של איתמר ובשכונה 851). המשיכו כל הזמן על הכביש הראשי עד שתראו שלט "חוות גבעות עולם" ומימינכם לולים ודירים. אם התמזל מזלכם ובאתם בשעות הבוקר או אחר הצהריים תוכלו לראות גם את הכבשים והעיזים במרעה… נכנסתם לחווה.
ברוכים הבאים! המשיכו ישר, עוד מעט יגמר לכם הכביש ותעלו על דרך כורכר קצרה. סעו בה עד להתפצלות. פנו שמאלה ומייד אחר כך שוב שמאלה למגרש החנייה. עכשיו, בואו ותגידו שלום!

להגעה בתחבורה ציבורית: אוטובוס של חברת אפיקים יוצא מאריאל / מצומת תפוח לישוב איתמר לעיתים תכופות (מידע וזמנים באתר האינטרנט של החברה) בתוך הישוב איתמר ישנה תחנה (שמאלה בכיכר, לכיוון הגבעות), חכו שם, בד"כ ישנה תנועה של רכבים…

עדיין מסתבכים? לא נורא, התקשרו אלינו ונשתדל לעזור…