לוגו חוות גבעות עולם
לוגו החווה ללא טקסט

המוצרים שלנו

כל מוצרי החווה מיוצרים ללא שימוש בחומרים משמרים, וללא צבעי מאכל.
כל המוצרים מפוקחים בתנאים המחמירים ביותר ע"י הארגון הביולוגי אורגני, אגריאור, מועצת הלול, משרד הבריאות והכשרויות המהודרות ביותר!
העיזים בחוות גבעות עולם מתגוררות בדירים מרווחים, מטיילות באוויר הפתוח פעמיים ביום ונהנות ממרעה חופשי ומאוויר נקי ורענן. בדיר הן מקבלות לתוספת גרעינים טריים ואורגניים וחציר מזין הגדל בשטחי הפלחה שבחווה. העיזים נחלבות פעמיים ביום והחלב מאוחסן במיכל קירור גדול. בכל בוקר מיכל החלב נרתם לטרקטור ומגיע למחלבה, שם החלב עובר מייד למפסטרות השונות ועובר תהליכים שונים – חימום, קירור, החדרה של חיידקים ואינזימים, טפטוף, הבחלה ועוד – עד שמתקבל המוצר הסופי, אותו אנו אורזים ושולחים אליכם עם המון אהבה… הדיר והמחלבה בפיקוח הארגון הביולוגי אורגני, אגריאור ומשרד הבריאות. כל המוצרים בכשרות הבד"צ של העדה החרדית ומהדרין רבנות שומרון. בתאבון!

הביצים שלנו

התרנגולות שלנו מתגוררות בלולי עץ מרווחים מטיילות בחצרות מרווחות וטובלות בירק, הן ניזונות מתערובת גרעינים שאנו טוחנים להן מדי יום במכון התערובת שבחווה, גרעינים אורגניים, ללא שאריות חומרי הדברה, שלא עברו הנדסה גנטית וללא הורמונים.
את הביצים אנו אוספים מספר פעמים ביום והן מועברות מייד לבית האריזה, שם הן מאוחסנות בטמפרטורה מבוקרת. אנו אורזים אותן כל יום ומעבירים מיד לחנויות טבע בכל רחבי הארץ. אנו משווקים ביצי חופש בלבד – ביצים אורגניות וביצים אורגניות מועשרות באומגה 3.

אריזת ביצים אורגניות מחוות גבעות עולם
בקבוקי יין שחורים מונחים על חציר בשורה

היין שלנו

בחוות גבעות עולם כ 240 דונמים של כרמים, משבעה זנים שונים: מרלו, קברנה סוביניון, קברנה פרנק, פטיט סירה, פטיט ורדו, שיראז וסוביניון לבן.
לכל חלקה ישנם מאפיינים המייחדים אותה: סוג האדמה או הסלע, גובה, תנאי אקלים, רוחות ועוד.
בכול שנה יתווספו יינות חדשים, צעירים יותר וצעירים פחות…
לכל סדרה יהיו המאפיינים המיוחדים לה ואנו מזמינים אתכם למרכז המבקרים בחווה להתרשם ולטעום (טעימות יין בתיאום בלבד).

מוצרי חלב עיזים

הלאבאנה שכל מה שצריך זה להוסיף לה קצת שמן זית וזעתר ולנגב עם קרקר או פיתה, והגבינה למריחה שמתאימה גם לאפייה. גבינות חצי קשות הן גבינות שבמהלך הייצור מופרשים רוב מי הגבינה, הגבינות, בדרגות מליחות שונות, משמשות במגוון אופנים – הצפתית, במליחות עדינה, הרכה ביותר בקטגוריה, בפרוסות על קרקר או על פרוסת לחם… הפטה – גבינה קשה יותר, מלוחה. חיתכו אותה לקוביות, על סלט ירקות או בפלטת גבינות – היא תגמר לפני שתגיע לצלחת… החלומי – בפרוסות או בקוביות, בטיגון או בגריל – כשהיא חמה לא תוכלו לוותר על עוד פרוסה.. הקשקבל – גבינה קשה המתיישנת כחודשיים, בעלת ארומה חזקה ומודגשת. קיימת גם בתוספות כמו: קצח ופלפל-שאטה גרוס. הפרמזן – גבינה קשה המתיישנת שישה חודשים. בטוסט, על פיצה או על פסטה – משדרגת כל ארוחה!

עיגולי גבינות קשות מונחות על עלים ירוקים